Odklejenie naklejki z legitymacji studenckiej

Czy możliwe jest bezstratne odklejenie naklejki ELS z legitymacji studenckiej

Oryginalne nalepki ELS posiadają zabezpieczenie “plastra miodu”, dlatego nie ma możliwości bezszkodowego odklejenia ich nawet z kolekcjonerskiej legitymacji studenckiej.

Jeśli jednak chcesz mieć w swojej kolekcji najwyższej jakości hologramy ELS z laserowo wpisaną datą, to nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do składania zamówień zarówno na najnowsze edycję, jak i starsze daty. Uwaga! Ilość egzemplarzy ograniczona.

 

SPRAWDŹ NAJNOWSZE HOLOGRAMY NA LEGITYMACJE STUDENCKA ELS:

HOLOGRAM NAKLEJKA NA LEGITYMACJE – OFERTA

 

Cena za najnowszą edycje: 100zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

tel: 507 059 174 (odpisujemy również na SMSy)

info@hologramyels24.pl

Możliwość odbioru osobistego zamówienia w Warszawie lub przesyłką kurierską za pobraniem. Zapraszamy kolekcjonerów z całej Polski w tym z miast: Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Katowice, Szczecin, Gdynia, Sopot (całe Trójmiasto), Białystok, Olsztyn oraz Lublin.

Wielu klientów z miast Gdynia (i całe Trójmiasto) oraz Poznań, Toruń czy też Kielce zadaje nam pytanie, czy nasze naklejki na legitymację są takie same jak na elektronicznej legitymacji studenta (ELS). Odpowiedź brzmi: tak! Nasze nalepki/hologramy semestralne powstają w technologii 2D/3D i spełniają wszelkie wytyczne. Właśnie dlatego nasze hologramy studenckie są tak cenione przez kolekcjonerów z miast: Warszawa, Opole jak również Katowice oraz Olsztyn. Mimo, że ich używanie jako naklejki semestralne na legitymacje jest niedozwolone, hologramy ELS są uwielbiane przez kolekcjonerów. Ceny naklejki na ELS również zachęcają do kolekcjonowania. Potwierdza to każde forum! Pamiętaj,aby przechowywać naklejki ELS w bezpiecznym miejscu. Odklejenie naklejki z legitymacji sprawia, że traci na wartości!