Naklejki ELS – wyłącznie do celów kolekcjonerskich!

Jeśli chcesz zakupić hologram ELS do celów innych niż kolekcjonerskie, pragniemy poinformować, że jest to działanie niezgodne z prawem!

 

Nie zgadzamy się na używanie naszych naklejek do aktualizowania ważności jakichkolwiek dokumentów.Hologramy ELS, które mamy Ci do zaoferowania to tylko i wyłącznie egzemplarze kolekcjonerskie. Używanie ich w celach niezgodnym z prawem jest absolutnie niedopuszczalne. Za fałszywy hologram na legitymacji grozi odpowiedzialność karna. Regulują to zapisy Kodeksu Karnego traktujące o fałszerstwie. Osoba przyłapana na legitymowaniu się dokumentem o podrobionej dacie ważności grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub nawet pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat.

 

Hologramy ELS, które Ci oferujemy spełniają wszystkie wymogi rozporządzenia MNiSW. Nie uprawnia to jednak do używania ich do celów niezgodnych z Kodeksem Karnym. Jeżeli jesteś studentem i chcesz przedłużyć ważność swojej Elektronicznej Legitymacji Studenckiej, udaj się do dziekanatu bądź sekretariatu swoich studiów. Aplikacja naklejki ELS odbywa się tam bezpłatnie i w sposób zgodny z prawem. Jeśli nie masz już statusu studenta, używanie legitymacji studenckiej w celu uzyskania zniżek komunikacyjnych i innych korzyści jest czynem karalnym. Jeśli zaś interesuje Cię technika wytwarzania hologramów ELS,  a ich posiadanie traktujesz jako hobby i pasję – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!