Hologramy na legitymacje studencką ELS 31-10-2018 r. do kolekcji dla kolekcjonera

Sprzedam i kupie hologramy do legitymacji els studenckiej 31-10-18

Hologram-naklejka kolekcjonerska do legitymacji studenckiej ELS z datą 31.10.2018 ! Tylko oryginalne

Najświeższe naklejki hologramowe do legitymacji studenckiej z laserowo ciętą datą 31.10.2018!

Najwyższej jakości edycje naklejek semestralnych ELS, dzięki którym wzbogacisz swój klaser. Gwarantujemy sprawną realizację zamówienia oraz satysfakcję z zakupu.

Cena 100zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurier za pobraniem)

 

Zamówienia prosimy składać całodobowo mailem:

info@hologramyels24.pl

lub telefonicznie (smsem)

+48 507 059 174

Prosimy o podanie adresu doręczenia kolekcjonerskiego hologramu els oraz danych kontaktowych. Kurier z pobraniem jest w ciągu 1-2dni roboczych.

 

Nieistotne czy to twój początek kolekcjonerskiej drogi z hologramami na elektroniczną legitymację studencką, czy też owe oryginalne naklejki typu ELS to Twój konik od dawna, u nas zakupisz wszystko czego potrzebuje prawdziwy filatelista i kolekcjoner (posiadamy również znaczki pocztowe)! Proponujemy dużo niższą cenę niż olx, gumtree czy allegro. Potrzebujesz już teraz naklejkę (hologram) na legitymację 2018r. jak najsprawniej? Dla Ciebie oferujemy możliwość odbioru osobistego w mieście Warszawa! Nie bywasz w stolicy? To żadna komplikacja. Nasze hologramy semestralne ELS możemy wysłać kurierem do miast: Poznań, Gdańsk, jak również do GdyniSzczecina czy Torunia. Posiadamy również kolekcjonerów w miastach takich jak: Kraków, Zielona Góra, Wrocław czy chociażby Katowice! Gwarantujemy przystępną cenę! Napisz, a najnowsze naklejki na legitymację studencką els trafią właśnie do twojej kolekcji!